Festiva Outlet Salihli

Karakaşlar Group, 10 yıldır sürdürdüğü Outlet zincirini, modern mimari konsepti ve "Festiva" markası ile yenileyerek, 7.cisi 14 Eylül'de Salihli'de açıldı.

"Eğlence Tadında Alışveriş" sloganıyla ziyaretçilerine en iyi markaları en uygun fiyata alma imkanını sunuyor. Salihli'nin modern alışveriş merkezi olan Festiva Outlet , Burger King, Colin's, Flo, DeriClub, Beymen, Ataköy Ayakkabı, Greyder, Pasaport Pizza, Kompedan, Kiğılı, Hayal Dünyası, LTB, Teknosa, Tekzen, Yards, RodiMood, Sultanahmet Köftecisi, Şimal, Volan, Vena, Sarıyıldız, Alperler Ayakkabı, Simulator, Altınyıldız, Derimod, Tennessee, gibi güçlü markaları barındıran bölgesinin vazgeçilmezi ve buluşma noktası oluyor.

Biz Kimiz?

Karakaşlar Yapı Sanayi Ltd. Şti.,  Karakaşlar Group’un ticari gayrimenkul geliştirme ve yatırım şirketidir. 

Karakaşlar Group’un 21 yıl perakende,  22 yıl konut inşaatı ve 10 yıllık gayrimenkul  deneyimini birleştiren Karakaşlar Yapı Sanayi Ltd. Şti., Türkiye’de Outlet sektöründe en çok projeyi hayata geçiren firma olup aynı zamanda Türkiye’nin en eski Outlet ve AVM kurucusudur.

Yenilikçi bakış açısıyla büyüme hedeflerinden hiç sapmadan projelerini hayata geçiren Karakaşlar Yapı Sanayi Ltd. Şti., şimdiye kadar Söke, Muğla, Kütahya, Susurluk ve Salihli olmak üzere toplam 7 Outlet Alışveriş Merkezi  kurdu. 2013 yılında da 2 şehirde 3 Outlet projesinin (Uşak, İzmir Urla ve Bornova) yapımını tamamlayarak AVM sayısını 10’a çıkarmayı hedeflemektedir.

2012 yılı verilerine göre toplam 175 bin metrekare kiralanabilir alışveriş merkezi inşaat projesi geliştiren Karakaşlar Yapı Sanayi Ltd. Şti., 300’ün üzerinde kira sözleşmesinin sonucuna varmıştır. Faaliyette olan AVM’lerde her yıl 50 milyon üzerinde ziyaretçiyi ağırlayarak, doğru lokasyon seçimiyle Outlet mağaza kiracılarından yüksek memnuniyet kazanmıştır.

Karakaşlar Yapı Sanayi Ltd. Şti., kurmuş olduğu AVM’lerin kiralama ve yönetimini aktif olarak üstlenmektedir.Karakaşlar Group’un hedefi; daha çok kitleye ulaşıp herkes için erişilebilir olmak ve bölge halkının yaşam kalitesini konforla yükselten, günümüz yaşam biçimine uygun alışveriş merkezleri açmaktır.